Vytisknout

Sezóna 2003/04 - MISTŘI ! MISTŘI ! MISTŘI !

Je to super! Je to paráda! Můžeme být hrdí!

V neděli 15. února 2004 se na zimním stadiónu v Náměšti nad Oslavou rozhodovalo o titulu okresního přeborníka v ledním hokeji pro sezónu 2003/04. Po vítězství nad Lipníkem v poměru 7:3 obhájili hokejisté Sokola Okříšky loňské prvenství!

LIPNÍK - OKŘÍŠKY 3:7 (0:4, 2:2, 1:1)

Góly: M. Mašek, O. Široký, T. Navrátil, A. Valenta, J. Fila, M. Jeřábek, J. Bacher

Sestava: R. Musil - J. Bacher, R. Bacher, T. Navrátil, D. Vejmelka - J. Fila, M. Jeřábek, M. Mašek, P. Netolička, J. Novák, O. Široký, A. Valenta, I.Večeřa, J. Vejtasa, P. Zeman

Naši hokejisté obhájili loňské vítězství v okresním přeboru mužů v ledním hokeji. Na poslední zápas této sezóny přijelo na zimní stadion v Náměšti přes 60 okříšských fanoušků. A měli se na co dívat! V 5.min. dal první branku Martin Mašek a v 10.min ho následoval Ondřej Široký. Po nepěkných faulech na M. Maška a J. Filu šli v 16. min. na trestnou lavici dva hráči Lipníka. A my jsme přesilovku 5 na 3 perfektně využili. Góly Tomáše Navrátila a Aleše Valenty zvýšily skóre na 0:4. Ve druhé třetině dával gól - v 31. min. Jan Fila a v 37. min. Michal Jeřábek. Třetí třetina se hrála již s vidinou dosažitelného mistrovského titulu. I přes spoustu gólových šancí padl do soupeřovi brány jen jediný gól. A to v 53. min., kdy přesně vystřelil od modré čáry Jiří Bacher. Konec třetiny doprovázel veliký aplaus. Po zaznění závěrečné sirény se rozezněly tóny písně WE ARE THE CHAMPIONS (jsme šampióni) a začaly prvotní oslavy....

PS: HOŠI DĚKUJEM! JSTE SKVĚLÍ! MÁME VÁS RÁDI!